Paavli Kultuurivabrik teeb suve kokkuvõtte ja küsib, kuidas meil on läinud?

Suvekuudega kogus Paavli Kultuurivabrik üle 20 000 külastuse, esines 77 bändi ja 87 DJ-d ning seda 21-st eri riigist. Sügisest muusikalist hooaega alustab 1. septembril Paavli.CLUB esimene üritus, külas Austraalia tõusev täht Kia. Valmistuda tasub suuremateks kontsertideks ja plaadiesitlusteks nagu Metro Luminal 35, ERSO, Anett, Kannabinõid või Talbot ning muidugi esinduslik valik väliskülalisi nagu Algiers (US), Xiu Xiu (US), Declan Welsh & The Decadent West (UK) või She Past Away (TUR).

Veelgi põnevamaks programmiks ning paremaks elamuseks ootab kultuurivabrik väga kõikide külastajate tagasiside, aga oleme avatud ideedele nende poolt, kes Paavli Kultuurivabrikusse seni jõudnud veel ei ole. Oma mõtteid saad jagada küsitlusvormil siin: https://forms.gle/s5eF29qv4EB2raRy7

“Hiiglaslik aitäh kõigile, kelle abil kultuurivabrik on hoo sisse saanud – peosarjade ja kontsertide korraldajad, bändid ja DJ-d ning muidugi vabatahtlikud ja külastajad,” tänab eestvedaja Roman Demtšenko. “Kõikide tagasiside on meile väga oluline – ootame väga teie kommentaare!”

“Paavli Kultuurivabriku vaatest oli suvi lausa pöörane! Esinejate ja külastajate numbrid on muljetavaldavad. Aga lisaks üritustele on oluline ka, et oleme kõigile avatud kolmapäevast pühapäevani kõikvõimalike tegevustega püstijalakomöödiatest, lauamänguõhtute kuni muusikute kirbuturuni,” räägib Roman. “Täiesti eraldi tõstaksin esile kirjandusõhtud, olgu need siis meie enda Paavli.LIT formaadis või näiteks k6vn ehk kirjandusõhtu “Viimane neljapäev”.” 

Värskema teemana on lisandunud praktilised meistriklassid, kus saab õppida nii koduste tomatikastmete kui kodulikööri valmistamise kohta. Jätkuvad ka Abletoni töötoad, kus põnevate mentorite toel saab oma muusika loomise oskuseid lihvida. Ka koht ise kohandub järgmise hooajaga ning lisaks põhilisele magnetile, kontserdisaalile, on pidevalt areneval kultuurivabrikul tekkimas mõnusaks niisama olesklemiseks õunaaeda ilmastikule vastav talveaed.

Peosarjadest jõudsid Paavlisse suvel teiste hulgas TIKS, Haigla Pidu, Helios, Plastik, Smoke Break, Halal Club, Tjuun In ning Labürint, kontserdipartneritena leidsid meid nii Tallinn Music Week kui Live Nation. Kohalikest tegijatest andsid võimsad kontserdid teiste hulgas Ewert & The Two Dragons, ALIKA, Misha Panfilov Septet ja Elephants From Neptune. Oma sünnipäeva tähistas kultuurivabrikus ka Lexsoul Dancemachine, kelle juubelikontserdi salvestust on nüüd võimalik vaadata Paavli Kultuurivabriku YouTube kanalis.

Rikkalikust välisartistide nimistust olid esindatud nii lähinaabrite muusikalised saadikud kui tuntud muusikariikide staarid. Riikide nimistust aga põnevamatest võib eraldi välja tuua külalised Nigeeriast, Armeeniast, Ukrainast, Moldovast, Gruusiast, Rumeeniast, Ungarist, Argentiinast ja Mehhikost.

Lisainfo: https://kultuurivabrik.ee/

Veel uudiseid